ERP-faggruppemøte #2 2026

Møte #2 i ERP-faggruppen: Velkommen til Jets!

ERP-faggruppen er godt i gang - her fra forrige møte hos Polyform

Neste møte i ERP-faggruppen blir avholdt hos Jets på Hareid. Vi er nå oppe i 13 medlemmer, og det er fortsatt noen ledige plasser

ERP-faggruppen er godt i gang - her fra forrige møte hos Polyform

Vi ser fram til både omvisning og lunsj i fellesskap. Det blir spennende å høre Trond Jarnes og andre hos Jets dele noen tanker om bruk av KI-agenter i deres ERP-løsning.

Vi avslutter som vanlig med en runde rundt bordet, der deltakerne kan dele erfaringer, tanker og stille spørsmål til hverandre. Det er i grunnen det viktigste vi gjør - å legge til rette for åpen og tillitsfull dialog mellom deltakerne.

En gruppe det er behov for

Gagn fasiliterer dette brukerforumet som tar sikte på å møtes 4 - 5 ganger per år. Det er åpent for bedrifter som ønsker å snakke sammen på tvers av ulike systemer, bransjer og størrelser. Fellesnevnerne er flere enn ulikhetene, og ofte sitter ERP-ansvarlige nokså alene ute i bedriftene.

Fra omvisning hos Polyform, under første ERP-faggruppemøte i mars 2026

Allerede på første samling merket vi tydelig at denne gruppen dekker et behov hos bedriftene. Vi ser derfor fram til neste samling hos Jets, samt de neste møtene som er planlagt etter sommerferien og utover høsten.

Disse bedriftene er deltakere pt
  • Neuver
  • Jets
  • Optimar
  • Laader Berg
  • Polyform
  • Vik Ørsta
  • H. I. Giørtz
  • Berg Lipidtech
  • Evotec
  • Astero
  • Nomek
  • Ulstein Group
  • Vartdal Plast
Om ERP-faggruppen

ERP-faggruppen er etablert etter et tydelig ønske fra bedrifter i regionen om et brukerstyrt forum. Her setter deltagerne selv agendaen, med fokus på reelle utfordringer og erfaringsdeling i hverdagen. Gagn bidrar som fasilitator, men innholdet skapes av deltagerne.

Les mer om ERP-faggruppen

No items found.

Programmet

ERP-faggruppemøte #2 2026, 16. juni 2026, fra klokken 10.00 til 14.00 på Jets, Hareid.
No items found.

Vil du vite mer?

Har du noen spørsmål eller trenger mer informasjon? Ta kontakt med Stefan for en uforpliktende prat.