HjemTjenesterKonsulenteneBloggKontaktBli en av oss
Harald Lamborg
Daglig Leder, Seniorrådgiver

innen Digitalisering, ERP, Prosjektledelse, IoT og Bedriftsutvikling.

+47 909 58 423harald@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Are Prytz Berset
Seniorrådgiver

innen Rådgivning, Mentoring, Bedriftsutvikling, Kvalitetsledelse og Prosjektledelse.

+47 928 45 304are@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Håvard Fanum
Seniorrådgiver

innen Bedriftsutvikling, Optimalisering av verdikjede, ERP og Prosjektledelse.

+47 901 83 423havard@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Norman Heggtveit
Seniorrådgiver

innen Kvalitetsledelse, Bedriftsutvikling, ERP og Prosjektledelse.

+47 480 09 614norman@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Eirik S. Nilssen
Seniorrådgiver

innen Digitalisering, ERP, GDPR, Prosjektledelse og IoT.

+47 996 28 333eirik@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Gry Helene Stavseng
Seniorrådgiver

innen Prosjektledelse, Digitalisering, GDPR, Rådgivning og Mentoring.

+47 917 78 545gry@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Daniel Westervik
Rådgiver

innen IoT, Prosjektledelse, Digitalisering og GDPR.

+47 98 40 59 22daniel@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Andor Bjørke
Seniorrådgiver

innen Prosjektledelse, PDM / PLM og Digitalisering.

+47 91692497andor@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV