HjemTjenesterKonsulenteneBloggKontaktBli en av oss
Harald Lamborg
Daglig Leder, Seniorrådgiver

innen Digitalisering, ERP, Prosjektledelse, IoT og Bedriftsutvikling.

+47 909 58 423harald@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Are Prytz Berset
Seniorrådgiver

innen Rådgivning, Mentoring, Bedriftsutvikling, Kvalitetsledelse og Prosjektledelse.

+47 928 45 304are@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Håvard Fanum
Seniorrådgiver

innen Bedriftsutvikling, Optimalisering av verdikjede, ERP og Prosjektledelse.

+47 901 83 423havard@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Eirik S. Nilssen
Seniorrådgiver

innen Digitalisering, ERP, GDPR, Prosjektledelse og IoT.

+47 996 28 333eirik@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Gry Helene Stavseng
Seniorrådgiver

innen Prosjektledelse, Digitalisering, GDPR, Rådgivning og Mentoring.

+47 917 78 545gry@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Andor Bjørke
Seniorrådgiver

innen Prosjektledelse, PDM / PLM og Digitalisering.

+47 916 92 497andor@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Geir Ståle Tennfjord
Seniorrådgiver

innen Digitalisering, ERP, IoT, Prosjektledelse, Rådgivning og mentoring, Bedriftsutvikling

+47 478 04 939geir@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Andreas Lied
Seniorrådgiver

innen Prosjektledelse, Digitalisering

+47 410 07 970andreas@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Evgeniya Johansen
Seniorrådgiver

innen Bedriftsutvikling, Kvalitetsledelse, Optimalisering av verdikjede, Prosjektledelse, Rådgivning og mentoring

+ 47 452 49 514evgeniya@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Ansgar Aarland
Seniorrådgiver

innen ERP, Digitalisering, Prosjektledelse

+47 950 86 874ansgar@gagn.noLinkedIn profil
CV

CV

Mark Gration
Senior Advisor

innen Digitalisering, ERP, Prosjektledelse

+44 (0) 7368 476087markjgration@outlook.comLinkedIn profil
CV

CV